Enter your keyword

Jak značka vznikla?

Tvůrcem značky Via Delle Rose je Ital, Luigi Midulla. Po mnoha letech v textilním průmyslu prací pro mnoho značek, se rozhodl vytvořit svou vlastní kolekci. Značka, kterou vytvořil, musela být plná nápadů a vizí, zcela jiná než ostatní. Hledáním něčeho nového se ujistil, že je na správné cestě, a tak vznikla značka jménem Via Delle Rose. Tento název spojuje ženskost a italský vkus. V překladu jde o „Růžovou cestu“ nebo „Růžovou ulici“, kterou jsem si představoval jako nekonečnou ulici Via Delle Rose. Luigiho cílem bylo stvořit z konvenční dámské módy něco jiného, jedinečného pro každou sezónu.

Mottem VIA Delle Rose je: Kvalita, odlišnost a detail.

Vize vychází z výjimečnosti značky Via Delle Rose, která dělá ženu jedinečnou, asertivní, a sebejistou. Žena by měla být cool, asertivní a sebejistá. Liugi a jeho tým se držel své vize a vytvořili kolekci, která splňuje potřeby každé ženy, proto značka Via Delle Rose dělá ženu jistou a jedinečnou. Luigi a jeho tým jdou cestou plné inspirace, dobrodružství, pečlivosti a přátelství.

Kde se nachází Via Delle Rose?

Značka Via Delle Rose odstartovala svou existenci v roce 2004 v Itálii, v roce 2007 značka expandovala do různých zemí podle požadavků trhu. Strhávala na sebe pozornost zejména svou odlišností.  Dnes můžete vnímat značku a přínos Via Delle Rose ve 20 zemích.

Spolupráce

Pro objednávky zboží značky Via Delle Rose, kontaktujte nás: info@viadellerose.cz